Pražákova 1008/69, 639 00 Brno
SK
CS
EN

Ingrid Ďuricová, MBA

99,55 %
71 hodnocení

20 let manažerské praxe v oblasti řízení systémů kvality a projektového řízení v německé a japonské automotive korporaci i v největší slovenské farmaceutické obchodně-distribuční společnosti. Přes 12 let působila na pozici TQM manažera v japonské korporaci Yazaki, kde měla na starosti komplexní zabezpečení systému kvality ve výrobě, implementaci IATF 16949 včetně řízení teamu QRE inženýrů kvality, FMEA specialistů, MSA / SPC / SQA / PPAP specialistů, koordinátorů Kaizen / QCC zlepšovatelský mezioborových teamů využívajících QC tools, zavedení specifických požadavků 12 OEM výrobců (Toyota, Ford, PSA, GM, Daimler AG, JLR atd.) jako Tier 1 dodavatel. Zároveň působila i jako korporátní lead auditorka ve smyslu IATF 16949 / ISO 9001 / ISO 14001 pro 34 výrobních závodů, vývojových a zákaznických center ve skupině YEL a byla projektovou manažerkou v rámci společnosti v Evropě. Organizovala  zlepšovatelské soutěže týmů QCC v rámci Evropy, úspěšně implementovala Six Sigma Green Belt projekt v rámci výrobních závodů v Evropě. 551/5000
Absolvovala množství tréninků a pracovních stáží v zahraničí zaměřených na implementaci a uplatňování metod v automobilovém průmyslu (Japonsko: Toyota Production System, Kaizen systém, 5S systém, Německo: Ford Global 8D, Velká Británie: IRCA ISO 9001 External Lead Assessor, APQP / PPAP, 12 QC Tools, Portugalsko: Project management atd.). Přes 6 let působila na pozici manažera kvality a projektového manažera ve společnosti Unipharma, kde implementovala nástroje kvality do praxe, řídila mnohé byznys projekty a vedla strategické workshopy.

Školení organizována lektorem Ingrid Ďuricová, MBA

Název školení Trvání školení Místo konání Cena Nejbližší termín
2 dny
Firemní školení Na vyžádání
Podle Vás
4 dny (8:00 - 14:00)
Online 12 500,00 CZK
15 125,00 CZK s DPH
01.07.2024 - 04.07.2024 + 2
1 den
Firemní školení Na vyžádání
Podle Vás
4 dny
Firemní školení Na vyžádání
Podle Vás

Autor blogu

Jaké změny přináší aktuální 6. verze MMOG/LE pro dodavatelský řetězec v automotive?

MMOG/LE V6 je logistický hodnotící nástroj, který pomáhá automobilovým společnostem získat větší transparentnost ohledně schopností a efektivity jejich dodavatelského řetězce. Tento nástroj umožňuje dodavatelům provádět samo-hodnocení a kontinuální zlepšování. Aktuální verze 6 obsahuje vylepšení v oblastech digitální transformace, plánování kapacit, ESG odpovědnosti, krizového řízení, kybernetické bezpečnosti a hodnocení SCM u subdodavatelů a nových účastníků...

Zobrazit víc

Norma ISO / IEC 17025 zajistí Váší laboratoři exkluzivitu!

ISO / IEC 17025 je norma, která se vztahuje na laboratoře různých odvětví a zajišťuje, že jsou v praxi dodržovány standardy pro laboratorní testování a kalibraci.

Zobrazit víc

Jaký je rozdíl mezi interním a externím auditem a co mají společné?

U obou typů auditů (interní i externí) jsou audity prováděny týmem kompetentních auditorů splňujících požadavky kapitoly 7. Kompetentnost auditorů - normy ISO 19011 ve složení Vedoucí auditor a Auditoři. Externí auditoři musí navíc splňovat požadavky uvedené v "Tabulce znalostí a schopností auditora" ve smyslu ISO / IEC 17021-1.

Zobrazit víc

Proč firmy potřebují interní auditory a jaké jsou jejich přínosy?

Ve světě ISO vyžadují všechny normy systému řízení (ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 atd.), Aby měla firma interní audit a systém provádění pravidelných interních auditů. Mnoho majitelů malých a středních podniků si myslí, že interní audity jsou obvykle potřebné pouze pro větší firmy a většinou jen na finanční audity. Primárním cílem interního auditu podle norem ISO je pravidelně přehodnocovat kritické "core business" procesy, aby se zajistilo, že systém managementu splňuje požadavky příslušné ISO normy jakož i vlastní interní požadavky organizace a že systém funguje efektivně a je udržován.

Zobrazit víc