Pražákova 1008/69, 639 00 Brno
SK
CS
EN

Norma ISO / IEC 17025 zajistí Váší laboratoři exkluzivitu!

KATEGORIE

Implementace této normy může přinést několik výhod pro Vaši laboratoř i Vaše zákazníky:

  1. Zvýšení důvěryhodnosti a reputace: ISO / IEC 17025 je mezinárodně uznávaná norma, a proto její implementace zvyšuje důvěryhodnost a reputaci laboratoře. To může pomoci získávat nové zákazníky a udržet stávající. Může zajistit, že laboratoř bude mít licenci k provádění určitých testů a kalibrací, které jsou potřebné pro jeho činnost.

  2. Zlepšení kvality a spolehlivosti výsledků: ISO / IEC 17025 stanovuje standardy pro testování a kalibraci, založených na nejlepších mezinárodních postupech a zaručující vysokou kvalitu výsledků.

  3. Zlepšení procesů: Implementace ISO / IEC 17025 vyžaduje, aby laboratoř měla vynikající procesy řízení kvality a související řídící dokumentaci. To může pomoci laboratoři zlepšit své core business procesy a zvýšit jejich efektivitu.

  4. Zvýšení spokojenosti zákazníků: Vysoká kvalita testování a kalibrace, kterou zaručuje ISO / IEC 17025, může zvýšit dlouhodobou spokojenost zákazníků. Laboratoř, která má úspěšně implementovanou normu ISO / IEC 17025, může svým zákazníkům poskytovat prokazatelně přesné a spolehlivé výsledky testování a kalibrace.

  5. Snižování rizika: ISO / IEC 17025 vyžaduje, aby laboratoř měla zaveden proces řízení rizik. Tímto způsobem se výrazně snižují rizika nepřesností nebo chyb v testování a kalibraci.

  6. Zvýšení odpovědnosti a přístupu zaměstnanců laboratoře: Ujištění se, že všichni zaměstnanci laboratoře budou dodržovat stejné postupy a standardy při výkonu aktivit. Zvýší se tak jejich povědomí a motivace, protože cítí, že jejich práce je důležitá, s vědomím, že jejich jednotlivé výstupy jsou precizně monitorovány a hodnoceny.

 

Celkově je implementace požadavků a akreditace laboratoře ve smyslu normy ISO / IEC 17025 vysoce prospěšná pro jakoukoli laboratoř a její zákazníky, protože zaručuje kvalitu testování a kalibrace, přičemž vytváří nepopiratelnou důvěryhodnost laboratoře.

Možná se Vám zdá, že tato norma je popsána příliš technicky a nesrozumitelně, přičemž příprava na akreditaci Vaší laboratoře se vám zdá příliš časově náročná. Proto je zde náš tým odborníků, abychom Vám prokázali, že vypracování potřebné řízené dokumentace systému kvality a ostatních náležitostí lze s naší pomocí provést snadno a elegantně. Na konci oboustranného snažení je udělení platné akreditace, čímž značně zvýšíte kredit Vaší laboratoře a Vaše postavení na mezinárodním trhu tím bude nepopiratelné.

Doporučená školení:

Název školení Trvání školení Místo konání Cena Nejbližší termín
3 dny (8:00 - 14:00)
Online 8 900,00 CZK
10 769,00 CZK s DPH
15.01.2024 - 16.01.2024, 26.01.2024 + 3
2 dny (8:00 - 14:00)
Online 6 900,00 CZK
8 349,00 CZK s DPH
15.01.2024 - 16.01.2024 + 3

Doporučené e-learningy:

:(
Žiadne e-learningy

Podobné články

Jak můžete získat ISO normu?

Jak můžete získat ISO normu?

KATEGORIE

ISO normy nejsou volně dostupné dokumenty. Je možné je získat pouze oficiální cestou a my vám poradíme jak a kde.

Zobrazit víc
CQI - Návody jak splnit požadavky zákazníků a zajistit vysokou kvalitu vašich výrobků

CQI - Návody jak splnit požadavky zákazníků a zajistit vysokou kvalitu vašich výrobků

KATEGORIE

Standardy CQI poskytují návody na hodnocení speciálních procesů využívaných v automobilovém průmyslu. Pokrývají širokou škálu speciálních procesů jako například svařování, nanášení povlaků nebo lisování plastů. Cílem hodnocení CQI je pomoci dodavatelům automobilového průmyslu zlepšit kvalitu jejich speciálních procesů. Hodnocení poskytuje dodavatelům zpětnou vazbu o jejich výkonu a identifikuje oblasti pro zlepšení.

Zobrazit víc
Assessment a jeho aktuální trendy

Assessment a jeho aktuální trendy

V oblasti assessmentu existuje několik aktuálních trendů, které odrážejí pokrok v technologiích, změny v pracovním prostředí a potřeby moderních organizací. Moderní trendy v assessmentu zahrnují digitalizaci, důraz na měkké dovednosti, personalizované hodnocení a využití datové analýzy.

Zobrazit víc
Headhunting aneb umění najít skryté talenty

Headhunting aneb umění najít skryté talenty

Personalisté používají headhunting k identifikaci a oslovení kandidátů, kteří by mohli být ideální pro klíčové pozice ve firmě. Tato metoda je obzvláště užitečná pro vysoce specializované nebo strategické role, kde je obtížné najít vhodné kandidáty pouze prostřednictvím tradičních náborových kanálů.

Zobrazit víc

Newsletter