Pražákova 1008/69, 639 00 Brno
SK
CS
Online školení - Všechna školení je možné absolvovat online! Využijte 30% slevu na vybraná online školení! Všechny informace naleznete v aktualitách.

Jak probíhají online školení od společnosti CeMS

KATEGORIE

 

účastník online školení sedící v křesle s notebookem

 

Aktuální situace ve světě spojená s virem COVID-19 se nedala předpokládat a nikdo na ni nebyl připraven. Je to náročné pro firmy i jednotlivce. Zároveň nám však také přináší možnosti zlepšovat své schopnosti a učit se novým věcem. Společnost CeMS od začátku vynaložila energii na vytvoření systému online školení, aby mohla poskytovat své služby i během krizového stavu. V článku Vám přinášíme informace o tom, jak online školení probíhá v praxi.

 

Co je online školení a jakou formu jsme zvolili

Online školení je forma vzdělávání, která probíhá na internetu. Je to typ studia, které je dostupné všem lidem s přístupem k internetu. Kurzy jsou mírně upraveny, tak aby byly interaktivnější a přizpůsobeny požadavkům online světa. 

Na to abychom se dokázali s vámi spojit využíváme nadnárodního partnera s dlouholetými zkušenostmi ve světě internetu a sítí. Jedná se o přední světovou společnost CISCO, která působí v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu. Společnost vytvořila software CISCO Webex, který nabízí možnost vytvořit online místnosti, do kterých se připojí účastníci z jakéhokoliv místa na světě jen za pomoci internetu. Je úplně jedno jaký systém využíváte, ať už je to Windows, iOS, Linux nebo Android. Vybrali jsme si takového partnera, abychom se s Vámi uměli spojit bez nejmenších problémů. 

 

Jak probíhá online školení

1. Přihlášení:

Při přihlášení na školení se nic nezměnilo oproti přihlašování na klasický typ školení. Z naší široké nabídky si vyberete typ školení, které chcete absolvovat a přihlásíte se na nejbližší volný termín. 

výběr termínu online školení

 

2. Potvrzovací email:

Pár dní před školením Vám přijde potvrzovací email spolu se základními informacemi o konání se kurzu. 

 

3. Email s přihlašovacími údaji:

Před kurzem obdržíte email s přihlašovacími údaji. Díky intuitivnímu řešení je přihlášení jednoduché a zvládne ho opravdu každý. V době konání kurzu jen stisknete obrovské tlačítko "Join meeting" a jste přihlášeni na kurz. 

Samozřejmě jsme připraveni i na to, že ne vždy všechno jde podle plánu. Proto jsou Vám k dispozici minimálně dva technici, kteří Vás bez problémů provedou přihlášením, pokud by se vám to z jakéhokoliv důvodu nedařilo. Postupně vytváříme i video návody, které budete mít vždy k dispozici. 

mail na přihlášení na online školení přes WebEx

 

 

4. Průběh online školení:

Na obrazovce máte puštěnou prezentaci daného školení, kterým Vás provádí lektor. V případě dotazů můžete zapnout mikrofon a zeptat se ho osobně, nebo využít možnosti chatu a zadat otázku písemně. Stačí se jen pohodlně usadit a užívat si vzdělávání z pohodlí domova v pyžamu nebo jakkoli to máte rádi.

 

ukázka prezentace během online školení

 

5. Po online kurzu

Každá dobrá společnost má v plánu se neustále zlepšovat. Proto Vám zasíláme dotazník spokojenosti, kde se můžete vyjádřit k průběhu školení a napsat co se Vám líbilo nebo nelíbilo. Budeme velmi rádi za jakoukoli zpětnou vazbu. Věříme, že se uvidíme na našich kurzech více krát a můžete si ověřit, že neshody, na které přijdeme spolu s Vámi zpracujeme a odstraňujeme.

 

Kurzy, které provádíme online:

Společnost CeMS dokáže provést všechny kurzy online. Online kurzy ale rozdělujeme na dvě hlavní oblasti:
Otevřené online kurzy - najdete tam kurzy, na které se může přihlásit jednotlivec a probíhají v přesně stanoveném čase. Seznam kurzů naleznete ZDE.
Firemní nebo uzavřené online kurzy na míru - kurzy, které nemají vypsán termín víme provést pro firmy jako vnitropodnikový kurz. Takový typ kurzu se vyplatí již od 3 účastníků a více. Kurz se navíc může přizpůsobit speciálně na požadavky dané firmy. Stačí si vybrat kurz, který chcete absolvovat z naší nabídky a kontaktovat nás emailem, telefonicky nebo pomocí poptávkových formulářů. všechny kurzy naleznete ZDE.

Těšíme se na Vás na našich online kurzech a budeme rádi, pokud nás budete sledovat i na sociálních sítích případně odebírat naše novinky ze světa norem a odborných publikací. 

 

Mohlo by Vás zajímat:

Otevřená online školení s 50% slevou
ROZHOVOR: Jaká je úloha lektora v korporacích?

 

Podobné články

Jaký je rozdíl mezi interním a externím auditem a co mají společné?

Jaký je rozdíl mezi interním a externím auditem a co mají společné?

KATEGORIE

U obou typů auditů (interní i externí) jsou audity prováděny týmem kompetentních auditorů splňujících požadavky kapitoly 7. Kompetentnost auditorů - normy ISO 19011 ve složení Vedoucí auditor a Auditoři. Externí auditoři musí navíc splňovat požadavky uvedené v "Tabulce znalostí a schopností auditora" ve smyslu ISO / IEC 17021-1.

Zobrazit víc
Jaké jsou nejčastější problémy organizací certifikovaných dle IATF 16949?

Jaké jsou nejčastější problémy organizací certifikovaných dle IATF 16949?

KATEGORIE

Jaké jsou nejčastější problémy podle výsledků z auditů třetích stran (certifikační orgány) v IATF světové databázi pro organizace certifikované podle požadavků automobilové normy IATF16949: 2016

Zobrazit víc
K čemu slouží SPC - Statistical Process Control?

K čemu slouží SPC - Statistical Process Control?

KATEGORIE

Vysvětlení a pochopení pojmů SPC (statistické řízení procesů), Gaussovy funkce (křivky Normálního rozdělení), regulačních diagramů, indexy způsobilosti a indexy výkonnosti procesů. Stručný popis jak zavést SPC do praxe.

Zobrazit víc
Kdy třeba delegovat a jaké jsou výhody a nevýhody delegování

Kdy třeba delegovat a jaké jsou výhody a nevýhody delegování

KATEGORIE

Přečtěte si kdy je vhodné delegovat pracovní úkoly na své podřízené a jaké výhody a nevýhody s sebou delegování úkolů nejčastěji přináší.

Zobrazit víc

Newsletter