Pražákova 1008/69, 639 00 Brno
SK
CS
Online školení - Všechna školení je možné absolvovat online! Využijte 30% slevu na vybraná online školení! Všechny informace naleznete v aktualitách.

Řízení zásob a skladová logistika

Nejbližší termín: Podle Vás
Místo konání: Firemní školení
Délka: 1 den
Cena: Na vyžádání

Cíl kurzu

Účastník kurzu získá základní orientaci v skladové logistice, ale především přehled o souvislostech mezi strukturou zásob, skladovou a manipulační technologií, skladovým informačním systémem a řízením skladových procesů. Důraz je kladen na technické a systémové možnosti zvyšování výkonnosti a produktivity skladové provozu. Výklad se opírá především o praktické zkušenosti získané při navrhování skladů, jejich realizaci a uvádění do provozu. Kurz seznamuje účastníky se všemi důležitými aspekty pro optimalizaci nebo návrh efektivní skladové provozu. v rámci společnosti nebo několika provozů.


 

Obsahová náplň kurzu

  • Základní cíl logistiky, vztah mezi logistikou a marketingem, logistické procesy
  • Logistické náklady vs. logistické procesy, kalkulace logistických nákladů
  • Finanční a procesní pohledy - konvenční / moderní skladové technologie systémy, volba optimální skladové a manipulační techniky (regály, systémové sklady, automatizace, TRENDY ve skladové logistice)
  • Postupy, rizika a přínosy při zavádění systémů řízení skladu (informační systémy pro skladování, WMS, čárové kódy, RFID)
  • Nástroje pro řízení a zlepšování výkonnosti a produktivity skladové provozu - monitoring, motivace, dělba činností, optimální postup při návrhu změn ve stávajícím skladu, optimální postup při návrhu nového skladu, případové studie, analýzy, hrubé řešení, detailní návrh, projektové řízení

Termíny

Typ Datum školení Trvání školení Místo konání Lektoři Cena
Firemní školení
Podle Vás
1 den
Firemní školení
Na vyžádání
Vyžádat
nabídku
+420 728 634 651 Otázka ke školení

Organizační pokyny pro online školení

V případě, že absolvujte školení formou online semináře, bude Vám pár dní před školením odeslán informační email s postupem přihlášení. Organizační pokyny pro online školení naleznete ZDE.

Podobné školení

Název školení Trvání školení Místo konání Cena Nejbližší termín
2 dni
7 500 CZK
9 075 CZK s DPH
-
2 dni
7 500 CZK
9 075 CZK s DPH
-